Özel direksiyon dersi

Özel direksiyon dersi ileri sürüş teknikleri ile birleştirdik. Araç kullanmayı öğretemediğimiz katılımcı şu ana kadar yok. Yaptığımız eğitim sistemine güveniyor ve garanti veriyoruz. 2 gün sonunda aktif şoförsünüz. İstediğiniz her yere akıcı şekilde gidebilirsiniz. Sözümüzü gerçekleştiremez isek ücret talep edilmez.

Resul ERGÜN

Özel direksiyon dersi Hikayemiz

Özel direksiyon dersi hikayemiz ileri sürüş teknikleri uzmanlarımızdan direksiyon dersi alabilirsiniz.Sürücü kursundan eğitim almak istemeyenler, sizin için 3 farklı eğitim şeklimiz var.

Araç kullanmayı bilmeyen, trafikte acemilik korkusu yaşayan, kendine güveni olmayan yada kaza yaşayıp güvenini kaybetmiş katılımcılarımıza kısa zamanda ve doğru tekniklerle, direksiyon dersi vermektedir.

Kendi aracınızla eğitim almanız tavsiye edilmektedir.

İstanbul direksiyon dersi

İstanbul direksiyon dersi, ileri sürüş teknikleri eğitimi ile alabileceğinizi biliyor musunuz. Vura çarpa değil aktif sürücü olarak araç kullanın.

Direksiyon eğitiminde Garanti

Özel direksiyon dersi

Direksiyon dersi

Durumunuza göre trafik ve yoğun trafik

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında verilmektedir. Trafikte saatlik uygulama yapılır. Mola verilmiş ise mola saati eğitim saatine eklenmez. Araç kullandığınız saat baz alınır. Kendi aracınızla, yada bizim aracımızla eğitim alabilirsiniz. Eğitim en az 3 saat uygulanır. Saatlik ücret talep edilir. Garantili eğitim değildir. 

Saati: 100 TL

surus gelistirme egitimi

Sürüş Geliştirme Eğitimi

Yoğun trafik eğitimi

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında verilmektedir. Trafikte ve eksik gördüğümüz durumlarda sahamızda eğitim uygulaması yapılır. Mola verilmiş ise mola saati eğitim saatine eklenmez. Araç kullandığınız saat baz alınır. Kendi aracınızla, yada bizim aracımızla eğitim alabilirsiniz.

8 Saat: 800 TL

Temel sürüş teknikleri eğitimi

Temel Sürüş Teknikleri

İleri sürüş direksiyon eğitimi

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında verilmektedir. Trafikte ve sahamızda eğitim uygulaması yapılır. 1 gün saha eğitimi ve trafik, 2. gün trafik eğitimi yapılır.Kendi aracınızla eğitim alabilirsiniz. Aktif sürücü olursunuz. İleri sürüş teknikleri eğitimi ile direksiyon dersi alırsınız. Eğitim başarısız olur ise ücret talep edilmez.

16Saat: 1500TL

Hayatınız bizim için değerli!
Canınıza ve malınıza zarar gelmesin!

Direksiyon eğitimi

Eğitim aldım fakat kullanamadım
Yoğun trafiğe çıkamam
Yarış Eğitimi Alanlar
Direksiyon Dersi Alanlar
Memnun Kalanlar
Toplam Katılımcı

Özel direksiyon dersi sonrası pratik yapmak mükemmelleştirir.

Yoğun sürüş size tecrübe verebilir. Zamanında araç kullanmayı biraz öğrendikten sonra tamamı ile unuttuğunuzu biliyoruz. Ayrıca bir konuyu gerçekten tam anlamanın tek yolunun gerçek bir ortamda uygulamak olduğunu biliyoruz. Bu neden ile 2 tam gün süresinde manevraların önemli olduğu parkurlar ile eğitim veriyoruz.

En iyisi ileri sürüş teknikleri ile direksiyon eğitimi almak

Direksiyon dersi amaçsız düz gördüğünüz tek şeritte araç kullanma şekli ile öğretildiği için başarılı olamaz. Biz eğitim sahasında ilk gün size manevra ve kontrol sunuyor ve ileri sürüş teknikleri eğitimi ile destek veriyoruz. İkinci gün ise en yoğun trafiklerde araç kullanıyorsunuz. 

Direksiyon Eğitimi Referanslar

En iyi şekli ile öğrenin

Kursumuza katılın araç kullanımını uzmanlık seviyesine taşıyın.

Kaza yaşamadan güvenle araç kullanın. Aracınızın genişliğini anlayın.

Akan trafikte ve duran trafikte rahatlıkla şerit değiştirin.

Geri geri manevralar yapın.

Tüm park çeşitlerini yapın.

Sağ aynayı rahatlıkla kullanın.

En yoğun yollarda rahat bir şekilde araç kullanın.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 9:00 - 20:00
Hafta Sonu: 9:00-17:30
Mobil: 0507 787 88 15
Whatsapp: 0507 787 88 15

Eğitim Alanı

İstanbul Eğitim Alanı

E-posta: [email protected]

Aracımın boyutlarını anlamıyor, dönüşlerde zorlanıyor, aracımla geri gidemiyordum aynı zamanda sağ aynaya hakim değildim. Şu an gayet iyi kullanıyorum. Derse başlarken farkı anlıyorsunuz.
Ahmet
Mühendis
Satış elamanı olarak girdiğim işte mecburi olarak araç kullanmam gerekiyordu hafta sonu başladık pazartesi işe gittim ve aracımla
Aslı
Pazarlamacı
Ara