Özel direksiyon dersi nedir biz ne yapıyoruz?

İleri sürüş teknikleri uzmanları olarak birçok kamu kurum ve kuruluşları özel sektör ve bireysel eğitimleri başarı ile gerçekleştirdik. Trafikte kazalara karşı yaptığımız eğitimlerde özel direksiyon dersleri de verdik.

Kitle olarak sürücü adayları daha çok sürücü kurslarında eğitim almaya alışık. Genel olarak sürücü kuru ile devam eden adaylar. Sürücü kursu araçlarının güveni ile direksiyon dersi uyguluyorlar.

Problem ne bunda diye bilirsiniz. Sürücü kursu araçlarında bulunan pedallar direksiyon hocalarının ayaklarının altında ve müdahale de bulunarak eğitim sunuyorlar. Bu durumda sorun siz otomobili hareket ettirdiğinizi sanıyorsunuz ama kontrol aslında direksiyon hocasında oluyor. Biz direksiyon eğitimini 3 farklı şekilde sunuyoruz. İhtiyacınız ne ise onu alıyorsunuz.

Peki avantajımız ne?

İlk eğitim özel direksiyon dersi:

Saatlik olarak aldığınız eğitimdir. Araçta pedal bulunmaz kendi aracınız ile yada bizim aracımız ile alabilirsiniz.

Fakat burada önemli olan bir konuda normal sürücülerin dahi araç değiştirdiklerinde alışma süreleri vardır. Acemi ise eğitim aracı olarak farklı bir araca bindikten sonra kendi aracına alışmak çok zor gelir. Bu neden ile kendi aracınız ile alacağınız. eğitim çok daha faydalıdır.

İkinci eğitim sürüş geliştirme eğitimi:

Siz eğer mahallenizde kullanır durumda iseniz ve ana yollardan yani E5 Yani D100 yada otoban korkunuz var ise 8 saatlik sürüş geliştirme eğitimi ile otoban ve E5 trafiğinde direksiyon dersi alırsınız. Biz buna sürüş geliştirme eğitimi diyoruz.

Üçüncü eğitim temel sürüş teknikleri eğitimi:

Biz bu direksiyon eğitimini garantili sunuyoruz. 16 saatlik eğitimde sizlere ilk gün sahada eğitim sunuyoruz. Trafik dubaları ile çalıştığımız ilk günde manevra, park ve ileri sürüş teknikleri dersi sağlayarak aracın sizin tamamen kontrolünüz altında olmasını sağlıyoruz. İlk günün bitiminde hafif trafik yapıyoruz.

İkinci gün ise tamamı ile en yoğun trafik olan bölgelerde direksiyon dersi veriyoruz. Duran akan ne yoğunlukta trafik var ise sürüşümüzü gerçekleştiriyor. Sizi normal sürücü konumuna ulaştırıyoruz. Garantili direksiyon dersi veriyoruz. Eğitim sonunda istediğiniz yere gidebileceğinizi anlıyor ve tamam diye biliyorsunuz.

Şayet temel sürüşte sürüş yeteneğiniz gelişmez ise ücret almıyoruz.

Ara